KEMAHLILAR DERNEĞİ'NDEN ÖRNEK BİR SOSYAL PROJE

Anasayfa » Haberler » KEMAHLILAR DERNEĞİ'NDEN ÖRNEK BİR SOSYAL PROJE
share on facebook  tweet  share on google  print  

KEMAHLILAR DERNEĞİ'NDEN ÖRNEK BİR SOSYAL PROJE

"Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
KEMAHLILAR

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği "Mesleki Gruplandırma" adı altında örnek bir sosyal proje başlatmıştır.

Dernek sitesinde yer alan bilgilendirme yazısını sizlerle paylaşırken; Dernek yönetimini bu önemli projeyi başlattıkları için kutlar; tüm Kardere'lilerin ve hemşehrilerimizin bu projeye katkı vermelerini temenni ederiz.

Kardere.Com


 
MESLEKİ GRUPLANDIRMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK


Ülkemizin değişik bölgelerine dağılmış nüfusu iki yüz bine ulaşan büyük bir ailedir Kemah.. Kadim zamanlara uzanan tarihi ve medeniyetlere beşiklik yapmış coğrafyası ile ünlü ilçemiz Kemah’ımızın bir o kadar da ün yapmış insanı vardır.

Bir çok beyliğe, devletlere ve medeniyetlere mekân olan Kemah; bünyesinde siyaset ve devlet adamlarından, tüccar ve sanayicisine, esnaf sanatkarından tutunda ilim ve irfan sahibi bir çok insan barındırmış yetiştirmiş ve bulunduğu topraklara değer katabilmiş bir şehirdir.

Tarihte hatırı sayılır örnekleri gözlemlemek mümkündür. Günümüz hızla gelişerek büyüyen toplumumuzda aynı şekilde başarılı ve örnek insanlara rastlamak mümkündür.

Kemahlılar Derneği olarak büyük bir hemşeri topluluğuna sahip olduğumuzun ve farklı farklı alanlarda uzmanlaşan, ticaret yapan, siyasi ve sanatsal faaliyette bulunan, ülke gelişimine katkıda bulunarak sanayi ve zirai alanlarda hizmet sunan hemşerilerimizin bulunduğunu görmekteyiz.

Her biri birbirinden değerli ve başarılı hemşerilerimizin memleketlerine sahip çıkışları, sevgi ile bağlı kalmaları ve bu sevgiyi katkı ve destekleri ile memleketlerinde yatırıma dönüştürmeleri gururla ve övgü ile izlenmekte.

Geçmişte çeşitli çalışma ve tanıtımlar ile başarılı insanlarımızı ve toplulukları memleket eksenli çalışma ve faaliyetlerde bir çok kez gördük ve arşivlerde yerlerini aldılar. Biz çıtayı biraz daha yükselterek nüfusu iki yüz bine ulaşan hemşeri topluluğumuzun tümüne ulaşarak öncelikle Mesleki Gruplandırmaları oluşturup, farklı ve özenli bir çalışmaya imza atmaya çalışacağız.


Mesleki Gruplandırma ile hemşerilerimiz arasından kim nerede ne işle meşgul öncelikle bilgi sahibi olabileceğimiz gibi bir hemşerimizin ihtiyacı ile oluşabilecek danışma, sorgulama, teklif ve uygun ticaret ortamı sağlanmış olacaktır. Buna bağlı üzerinde çalışılan farklı organizasyonlar ile hemşeri dayanışmasının farklı boyutlarını sizlere sunmaya gayret edeceğiz..

Her çalışmada olduğu gibi bu çalışmada da esas olan bilgi ve organize olduğu ve sizlerden derlediğimiz ve önemsediğimiz bilgiler;  bize ışık tutacaktır. Bu anlamda hazırlanan formdaki bilgileri eksiksiz doldurarak çalışmamıza destek olmanızı umarız.. Forma ulaşmak için lütfen tıklayınız !Kaynak : Kemah.org.tr
Tür : Yaşam Tarih : 01.12.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]